Captain Tsubasa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Captain Tsubasa

Captain Tsubasa

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Taro Misaki

YazarMesaj
Hyuga_1986

Hyuga_1986

takımı : Taro Misaki 2614qp0
ruh hali : Taro Misaki Kederl10
Rep :
Taro Misaki Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Taro Misaki Right_bar_bleue

Aktiflik :
Taro Misaki Left_bar_bleue75 / 10075 / 100Taro Misaki Right_bar_bleue

KÖtü İhbar :
Taro Misaki Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Taro Misaki Right_bar_bleue

Taro Misaki Empty
MesajKonu: Taro Misaki   Taro Misaki EmptyÇarş. Ağus. 13, 2008 3:56 pm

Taro Misaki Misaki

Animenin en beyefendi karakterlerinden bir tanesi ben ona gezgin golcü diyorum babasının gezgin bir ressam olmasından dolayı sürekli göçebe hayatı yaşamak zorunda kalan ve gittiği heryerde oynadığı futbolla birçok arkadaş edinen Japon Genç Milli takımının 11 numarası Taro Misaki. Taro Misaki deyince hemen akla Altın İkili gelir değilmi ama ben daha çok misaki üzerinde durmak istiyorum nankatsu forması giymiş bir oyuncu olan misaki dediğimiz gibi dağ taş gezerek yeni yeni dostlar edinir ama gittiği yerde kalıcı olmadığı için hemen dostlarından kopar en son Fransaya gider gençler turnuvasında önce Fransa kaptanı Pier tarafından bizzat Fransa gençtakımında oynaması için davet edilir ama o ülkesinin takımını seçer ve Pierin rakibi olur Tsubasayla altın ikiliyi oluştururlar misaki final maçında Almanya kalesine kadar tüm orta alanı geçip sert alman savunmasına rağmen golü getiren ortayı yaparak takımının kupayı almasında etkin rol oynamıştır

hepsini kendi bilgilerime dayanarak yazdım alıntı değildir
http://www.tsubasafan.net

Taro Misaki
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Taro Misaki